SEM

Google Ads (Adwords)
Hizmeti

Google ADS (Adwords) Reklamları ile ilk sayfada olun!

Google Ads, sizin (reklamveren) bir reklam için tıklama veya gösterim (BGBM) başına ödeme yaptığınız, tıklama başına ödeme (PPC) olarak bilinen bir pazarlama kanalının kapsamına giren ücretli bir reklamcılık platformudur.

+2 milyon

Bugüne kadar danışanlarımız için 2 milyon'dan fazla bütçe yönettik.

+90
proje

Kurulduğumuz yıldan bu yana 90’dan fazla
Ads hesabı yönettik.

%97 başarı

Deneyim ve tecrübelerimizle projelerde %97 başarı oranını yakaladık.

Google Ads Nedir?

Google Adwords, sunduğunuz ürünlere ve hizmetlere benzer ürün ve hizmetleri arayan işletmenize nitelikli trafik veya uygun müşteriler çekmenin etkili bir yoludur.

Google Ads ile web sitenizin trafiğini artırabilir, daha fazla telefon araması alabilir ve mağaza ziyaretlerini artırabilirsiniz.

Ülkemizde ise Google ADS hizmetlerini sağlayan ve bu konuda destekte bulunan pek çok firma mevcut. Güvenilir ve kaliteli bir Ajans olarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Google Ads, tıklama başına ödeme (PPC) modeli altında çalışır. Bu durum, pazarlamacıların Google platformu üzerinde belirli bir anahtar sözcüğü hedeflediği ve anahtar sözcük için teklifler verdiği manasına gelir.
Anahtar sözcüğü hedefleyen başkalarıyla rekabet eder. Yaptığınız teklifler "maksimum teklifler" veya bir reklam için ödeme ki stediğiniz maksimum tutardır. Bu anlamda bu tür konular hakkında fazla bilginiz yoksa tek yapmanız gereken bizimle iletime geçmek :)

Google Ads Nasıl Çalışır?
Tıklama yoksa ödeme de yok!

Google Reklamlarınız tıklanmadığında ödeme yapmazsınız :)

Google Ads Ne İşe Yarar?

Google Ads, Google vasıtası ile ulaşılabilen hemen her mekanda reklam yayınlamayı sağlayan bir reklamcılık servisidir. Çok fazla sayıda arama motoru bu servisi sunsa bile Google’ın ülkemizde açık ara en fazla kullanılan arama motoru olduğu gerçeği, bu servisi e-ticaret siteleri için çok daha önemli hale getiriyor. Kullanıcılar satın alacakları şeyleri, gidecekleri mekanları ve belli konularda ne yapacaklarını Google üzerinden ararlar. Google Ads vasıtası ile verilen reklamlar; reklam veren internet sitesinin ürün ve servislerini ilgiliaramalarda ya da konumlarda gösterilmesine yardımcı oluyor. Hem masaüstü platformlarda hem de mobilde kullanılması olası olan bu servis ile internet sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir, potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçilebilir ve satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

Google Ads arama ağı paketleri, reklamlarınızı çok daha yüksek bir trafik düzeyi olanarama sonuçları ağlarında göstermenizi sağlıyor. Satışları yükseltebilen, potansiyel müşterileri kendisine çekebilen ve e-ticaret sitelerinde trafik elde etmenizi artıran arama ağı reklamları, ilgi düzeyi fazla bir yöntemdir. Birkaç adım ile arama ağı reklamı vermek mümkündür.

Google Ads Avantajları Nedir?